Zwroty i reklamacje

Zwroty

 

Każdy klient naszego sklepu internetowego posiada prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia fizycznego otrzymania zamówienia. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość obowiązuje wszystkich klientów naszego sklepu bez podania konkretnej przyczyny zwrotu.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość, prosimy o wypełnienie Protokółu Zwrotu/Wymiany Towaru, który stanowi podstawę realizacji zwrotu. Protokół prosimy odesłać wraz z zamówionym towarem lub w wyjątkowych sytuacjach mailowo.
 
Skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość jest możliwe, gdy:

  • Produkt nie był używany, nie posiada śladów użytkowania,
  • Produkt nie został uszkodzony,
  • Do produktu dołączone jest potwierdzenie zakupu (paragon, faktura, mail, potwierdzenie zapłaty),
  • Przesyłka posiada wypełniony Protokół.

Koszty zapakowania oraz odesłania zwracanego towaru ponosi kupujący. Zwracany produkt powinien być zapakowany oraz odesłany w taki sposób, aby podczas transportu nie uległ uszkodzeniu.
Po przyjęciu oświadczenia ze strony klienta o odstąpieniu od umowy, nasz sklep zobowiązuje się do uregulowania płatności tj. zwrotu pieniędzy za zakupione towary w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez sklep zwrotu.
 
Protokół zwrotu/wymiany: Pobierz protokół zwrotu/wymiany towaru
 
 

Reklamacje

 

Alikano.pl oferuje wyłącznie oryginalne, objęte gwarancją produkty. W sytuacji, gdy otrzymany towar jest wadliwy z przyczyn fabrycznych lub niezależnych od długości i sposobu użytkowania, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:

Telefon: +48 509444819

E-mail: info@alikano.pl

Po wstępnych oględzinach, wprowadzeni zostaną Państwo w szczegóły dalszego procesu reklamacyjnego. Przed zgłoszeniem reklamacji prosimy o sprawdzenie, czy towar jest jeszcze objęty gwarancją oraz czy posiadają Państwo:

 

  • Dowód zakupu towaru,
  • Formularz reklamacyjny.

 

Formularz reklamacyjny: Pobierz protokół reklamacyjny

 

Adres do wysyłania zwrotów/reklamacji:

Alikano

ul. Emilii Plater 7i/25

65-395 Zielona Góra

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Telefon: +48 509444819

E-mail: info@alikano.pl