O firmie

sklep internetowy etui szkło hartowane akcesoria gsm uchwyty

Alikano.pl - akcesoria do urządzeń mobilnych

Alikano jest sklepem internetowym oferującym akcesoria do urządzeń mobilnych. Od lat nowe technologie są naszą największą pasją. W 2014 roku zdecydowaliśmy o rozpoczęciu sprzedaży internetowej, dostarczając najwyższej klasy światowe produkty do rąk polskich klientów. 

W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne akcesoria do smartfonów i tabletów, takie jak etui, obudowy, futerały, szkła hartowane czy folie ochronne. Dodatkowo śledzimy i podążamy za globalnymi trendami, które ułatwiają nasze codzienne życie i pracę z urządzeniami mobilnymi. W odpowiedzi na te zmiany, nieustannie poszerzamy naszą ofertę między innymi o stacje dokujące, power banki, ładowarki sieciowe, ładowarki samochodowe, podstawki, uchwyty samochodowe czy kable ładujące.

W Alikano dbamy również o jakość oferowanych produktów. Większość marek dostępnych w naszym sklepie to marki typu premium, takie jak Spigen, Ringke, RAVPower czy Benks. Posiadają ugruntowaną pozycję na zachodnim rynku i są jednymi z najpopularniejszych producentów akcesoriów gsm na świecie. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, trwałość, funkcjonalność, innowacyjność oraz niepowatarzalny design. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą oraz dystrybutorem wszystkich sprzedawanych przez nas marek, dzięki czemu produkty oferowane w sklepie są oryginalne, posiadają gwarancję oraz opakowanie producentaq.

Posiadamy akcesoria dedykowane dla najnowszych modeli smartfonów i tabletów, takich jak: 

  • iPhone 5/5S/SE, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, 7, 7 Plus,
  • Samsung Galaxy S5, S6, S6 Edge, S7, S7 Edge, Note, A3, A5, A7,
  • Huawei P8, P8 Lite, P9, P9 Lite, Honor,
  • Sony Xperia Z1, Z1 Compact, Z2, Z3, Z3 Compact, Z5, Z5 Compact, XZ,
  • iPad mini 1/2/3/4, iPad Air 1/2, iPad Pro 9.7/12,
  • Samsung Galaxy Tab,
  • oraz wiele innych.

W razie pytań dotyczących wyboru odpowiedniego etui, szkła hartowanego, czy innego produktu zachęcamy do kontaktu. Postaramy się zrobić wszystko, aby pomóc w rozwiązaniu Państwa problemu :)